Nasz zespół - dobry architekt

Krzysztof Łasecki, Bartłomiej Mucha, Robert Judziński – właściciele pracowni architektonicznej  Muro Architekci z Łodzi swoje wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę zdobyli pracując w renomowanych biurach projektowych. Aktualnie tworzą zespół architektów zdeterminowany do osiągania nowych, coraz wyższych celów w dziedzinie architektury i urbanistyki.

Doświadczenie zdobywaliśmy pracując w biurach projektowych, gdzie tworzyli projekty domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, projekty lokali użytkowych, lokali komercyjnych oraz projekty wnętrz. Dzięki tak wszechstronnemu rozwojowi jesteśmy w stanie zaoferować Wam usługi na najwyższym poziomie. Robimy to co umiemy najlepiej i w czym czujemy się najmocniejsi.

W naszym biurze powstają wielobranżowe projekty koncepcyjne, projekty budowlane domów, projekty wykonawcze domów, projekty budowlano-wykonawcze, projekty przetargowe, projekty powykonawcze obiektów z każdej dziedziny budownictwa.

Współpracujemy z bardzo doświadczonymi branżystami wykonującymi instalacje elektryczne, instalacje sanitarne, instalacje klimatyzacji i wentylacji oraz instalacje przeciwpożarowe. Dzięki tym wszystkim możliwościom jesteśmy w stanie spełnić najwyższe wymagania i potrzeby naszego Klienta.

Znany francuski projektant Philippe Starck mawiał: “Dobrze zaprojektowane przedmioty należą się każdemu, gospodyni domowej i milionerowi.” To znamienne zdanie obrazuje rolę dobrego projektowania i pomaga we współpracy z naszymi klientami.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług.

POZNAJ NAS

member-1

Robert Judziński

właściciel, architekt

Jego specjalnością są budynki biurowe, użyteczności publicznej w szczególności budynki wykościowe. Pasję do nich rozwijał m.in. na Uniwersytecie Mimar Sinan Fine Arts w Stambule

member-2

Bartłomiej Mucha

właściciel, architekt

Swoje umiejętności rozwija przede wszszystkim, przy projektach budynków użyteczności publicznej, lokali użytkowych i komercyjnych w galeriach handlowych.

member-3

Krzysztof Łasecki

właściciel, architekt

Realizuje projekty wnętrz od koncepcji po efekt końcowy. Zajmuje się projektami wnętrz indywidualnych jak i komercyjnych.